Spotkanie z youtuberem w Limanowej


Dnia 13 września limanowska młodzież wzięła udział w spotkaniu z youtuberem Marcinem Okoniewskim, które odbyło się w Limanowskim Domu Kultury. 

 
W oparciu o swoją działalność w serwisie YouTube prowadzący przedstawił młodym ludziom swoją historię. Podczas wypowiedzi wielokrotnie zaznaczał, iż jego popularność jest efektem wieloletniej, ciężkiej pracy związanej z licznymi wyrzeczeniami. Ponadto dał jasno do zrozumienia, że pasja może stać się źródłem dochodu pod warunkiem dużego zaangażowania, wiary we własne możliwości, stałego samodoskonalenia oraz śledzenia zmian zachodzących we współczesnym świecie.
 
Dzięki spotkaniu z Marcinem Okoniewskim młodzież uświadomiła sobie jak duże znaczenie ma obecnie wartościowe promowanie siebie, swojej twórczości i zainteresowań w sieci. Prowadzący poruszał tematykę związaną z negatywnymi zjawiskami wśród użytkowników Internetu takimi jak hejt czy przedstawianie treści patologicznych w swoich filmach (m.in. przemoc, nałogi czy treści pornograficzne). Zwracał uwagę na wybór odpowiednich form przekazu oraz przestrzegał przed uleganiem pokusie szybkiego zysku i budowania swojej popularności w Internecie za pomocą promowania kontrowersyjnych zachowań. Ponadto zachęcił słuchaczy do rozwijania swoich pasji i poszukiwania drogi życiowej. Duża ilość pytań zadawanych youtuberowi podczas spotkania świadczyła o tym, że młodzież wykazuje zainteresowanie poruszaną tematyką.
 
Fot. 1,2,3 Młodzież podczas spotkania z youtuberem
 
Tekst- Karolina Smaga
Zdjęcia- Wioleta Biernat
 
 
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP