Uczestniczka limanowskiego Hufca Pracy nagrodzona


Dnia 24 czerwca w Hufcu Pracy w Limanowej odbyło się uroczyste wręczenie nagrody dla laureatki Ogólnopolskiego Konkursu pn. „Witold Pilecki. Bohater Niezwyciężony”. 
 
Nagrodę laureatce wręczył zastępca Wojewódzkiego Komendanta – Rafał Kmak. Monika została nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie za przygotowanie odpowiedzi na pytanie: Czego uczy mnie Witold Pilecki? Zadanie konkursowe polegało na krótkim i oryginalnym uzasadnieniu (nie więcej, niż 25 wyrazów) jakimi wartościami należy się kierować w życiu, mając za wzór Witolda Pileckiego. Dziewczyna bardzo dobrze poradziła sobie z tym zadaniem, za co otrzymała wartościową nagrodę rzeczową. 
 
Jak podkreślał zastępca Komendanta Wojewódzkiego Rafał Kmak – Cieszę się, że młodzież bierze udział w tego typu przedsięwzięciach i odnosi w nich sukcesy, bo to oznacza, że wartości i historia są dla nich ważne i chcą ją jeszcze lepiej poznawać.
 
Monika nie kryła zadowolenia z osiągniętego sukcesu, którego się nie spodziewała. Jednak wygrana i atrakcyjna nagroda sprawiły jej dużą radość i dały motywację do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy.
 
 
 
 
 
Fot. 1,2 Laureatka konkursu z zastępcą Komendanta Wojewódzkiego 
 
Tekst – Łucja Filipiak 
Zdjęcia – Danuta Lorek
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP