Małopolska Liga Mistrzyń za nami. Piłkarskie zmagania pełne emocji


Stadion nowosądeckiego klubu sportowego „Helena” gościł młode zawodniczki, które przybyły 17 czerwca na rozgrywki małopolskiej ligi piłkarskiej OHP dziewcząt. Gospodarzem zawodów był Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Nowym Sączu, którego kadra zatroszczyła się o organizację całego przedsięwzięcia. 

Po otwarciu zawodów przez kierownika ośrodka – Danutę Romanek dziewięć zespołów przystąpiło do współzawodnictwa, które miało bardzo żywy i przepełniony duchem sportu charakter. Związkowi sędziowie nie wręczyli ani jednej czerwonej kartki. Piłkarki wykazały się ogromną wolą gry i zaangażowaniem. Na stadionie pojawili się nawet „łowcy głów” z okolicznych kobiecych klubów futbolowych. 
 
Piłkarska Liga Mistrzów OHP Małopolski dziewcząt za nami. Gratuluję drużynie z Limanowej za zajęcie I miejsca. Po raz kolejny poziom rywalizacji i organizacji zawodów stanął na najwyższym poziomie – mówił podczas zawodów Rafał Kmak, z-ca Komendanta Wojewódzkiego. 
 
A oto rezultaty rozgrywek:
1. miejsce HP Limanowa
2. miejsce HP Stary Sącz
3. miejsce OSiW Nowy Sącz
 
Medale, puchary i nagrody rzeczowe w imieniu Komendanta Wojewódzkiego OHP wręczali: Zastępca Komendanta Rafał Kmak oraz kierownik Ośrodka Danuta Romanek. 
 
Królową strzelców została Natalia Apriasz z Nowego Sącza, najlepiej broniła bramki Angelika Czopek z Limanowej, tytuł MVP przyznano w tajnym głosowaniu trenerów Paulinie Tomasiak ze Starego Sącza. Sympatyczną chwilą było gromkie „100 lat!” dla Patrycji z Nowego Sącza, obchodzącej w tym dniu 18 urodziny.
 
 
Fot. 1 Mistrzynie małopolskiej ligi z Limanowej
 
 
 
Fot. 2,3 Sportowa walka na boisku
 
 
Fot. 4 Reprezentacja Nowego Sącza
 
 
Fot. 5 Drużyna wicemistrzyń ze Starego Sącza
 
 
Fot. 6 Najlepsza bramkarka i kapitan zespołu
 
 
Fot. 7 Król strzelczyń – Natalia z Nowego Sącza
 
 
Fot. 8 Najbardziej wszechstronna zawodniczka
 
 
Fot. 9 Wszystkiego najlepszego – Patrycja w górze!
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP