Rekrutacja uczestników proszowickiego hufca na szkolenie zawodowe


W dniu 10 maja uczestniczki Hufca Pracy w Proszowicach wzięły udział w spotkaniu rekrutacyjnym na szkolenie zawodowe „Manicure hybrydowy i przedłużanie paznokci”.
Zainteresowanie wśród młodzieży było bardzo duże, ale nie wszyscy spełnili wymogi formalne rekrutacji. Grupę docelową ma stanowić dziewięć pełnoletnich osób, uczestniczek i absolwentek OHP, chcących rozszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Podczas spotkania młodzi ludzie uzupełnili wymagane dokumenty rekrutacyjne oraz zostali poinformowani o szczegółach realizacji szkolenia zawodowego. Kadra z pionu rozwoju zawodowego prowadząca spotkanie przekazała młodzieży informację na temat lokalnego rynku pracy, zapotrzebowania na fachowców i specjalistów. Zaplanowane szkolenie to znakomita okazja do podniesienia kwalifikacji zawodowych przez uczestników proszowickiego hufca, a tym samym do zwiększenia szans na znalezienie lepiej płatnego zatrudnienia na lokalnym rynku pracy. 
 
Fot. 1. Uczestniczki Hufca Pracy w  Proszowicach wraz z pracownikami rozwoju zawodowego z Miechowa w trakcie spotkania rekrutacyjnego na szkolenie
 
Tekst i zdjęcie – Anna Nowicka
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP