6-5 Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie

Kierownik Marcelina Tyrpa-Oprychał
Adres: 34-143 Lanckorona, ul. Krakowska 12
tel. 33 876 64 01, tel. 33 876 31 66 

osiw.lanckorona@ohp.pl


Ośrodek Szkolenia i Wychowania Korona mieści się malowniczej miejscowości Lanckorona znajdującej się w odległości 30 km na południe od Krakowa. Piękny krajobraz, czyste powietrze, cisza i spokój to te walory Lanckorony, które najczęściej przyciągają turystów. Spacerując uliczkami Lanckorony można odpocząć od zgiełku wielkich miast.

 Nasz hotel mieści się niedaleko lanckorońskiego rynku, gdzie podziwiać można zabytkową drewnianą zabudowę wsi. Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc noclegowych. Dysponujemy pokojami 1, 2, 3 – osobowymi.

 

Gościom bardziej wymagającym proponujemy dwa pokoje o podwyższonym standardzie (apartamenty). Obiekt jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.  Posiadamy dwie sale konferencyjne wyposażone w sprzęt nagłaśniający, sprzęt audiowizualny (rzutnik z laptopem), rzutnik slajdów oraz tablice.

 

 Oprócz noclegów oferujemy Państwu całodzienne wyżywienie. Nasza kuchnia, mimo, że oparta jest na domowych i sprawdzonych przepisach, proponuje również dania bezmięsne, bezglutenowe oraz dostosowane do konkretnych potrzeba gości hotelowych.

  Cennik:

 - cena noclegu - 70 zł od osoby/dobę

- apartament (pokój, sypialnia, łazienka) - 200zł/dobę za apartament

- apartament (2-pokoje, sypialnia, łazienka z dużą wanną) - 280zł/dobę za apartament

Całodzienne wyżywienie - 59 zł od osoby

- śniadanie - 16 zł

- obiad - 25 zł

- kolacja - 18 zł

Obiekt jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych (winda, pokój z odpowiednią łazienką)

Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP