MAŁOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH
HUFCÓW PRACY

Al. Słowackiego 44
30-018 Kraków
tel./fax. 12 633 07 06
e-mail:
malopolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska

     
     

 

Aktualności

Targi pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

W dniu 21 października  2010 r.  w godz. 10.00–16.00, w pawilonie dydaktyczno-sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyły się Targi Pracy adresowane do  studentów i absolwentów krakowskich uczelni.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krakowie wystawiło stoisko Młodzieżowego Biura Pracy, które dysponowało bogatą ofertą zatrudnienia. Osoby odwiedzające stoisko wypełniały ankiety poszukującego pracy, otrzymywały skierowanie na wybraną przez siebie ofertę  pracy, korzystały z materiałów  reklamowych, porad pośrednika pracy w zakresie poruszania się po rynku pracy oraz sporządzania dokumentów aplikacyjnych. Targi miały na celu stworzenie okazji do nawiązania kontaktu i wymiany informacji pomiędzy pracodawcami a studentami, zapoznania się z  ofertami  pracy, rozmową z pracodawcami.
Podczas Targów Pracy  można było dowiedzieć się, jak uzyskać stypendia naukowe, artystyczne, sportowe dla osób niepełnosprawnych w Małopolskiej Fundacji Stypendialnej – Sapere Auso,  jak założyć własną firmę z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości przy UEK. Swoją ofertę zaprezentowało 47 firm  w tym z branży FMCG, finansów, rachunkowości, IT, doradztwa personalnego, konsultingu, produkcji i handlu. Odbyło się także wiele ciekawych prezentacji, prowadzonych przez takie firmy, jak: State Street Services (Poland) Limited Sp. z o.o., PMI Service Center Europe Sp. z o.o., Capgemini Polska Sp. z o.o., Electrolux Poland Sp. z o.o., Tesco Polska Sp. z o.o., Grupa Onet.pl S.A., Valeo Poland, Kenexa, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy UEK.

 

 


Uczestnicy na targach pracy.


 

Autor: Wioletta Koper (WS)
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP