Aktualności

Promocja projektu z EKS w Wadowicach


W dniu 25 lutego młodzież z Hufca Pracy w Wadowicach realizująca projekt pt. Zbudujmy domek dla jeża” finansowany z Europejskiego Korpusu Solidarności zakończyła akcję plakatowania promującą przedsięwzięcie na terenie miasta. 
 
Młodzi ludzie chcąc, aby o realizowanym projekcie dowiedziała się jak największa liczba osób przygotowała plakaty oraz ulotki promujące działania. Następnie rozpropagowała je po instytucjach, szkołach oraz przedszkolach na terenie Wadowic min. w Urzędzie Miejskim, Starostwie Powiatowym, Wadowickim Centrum Kultury, Wadowickiej Bibliotece Publicznej, Spółdzielni Mieszkaniowej. Projekt pt. „Zbudujmy domek dla jeża” porusza ważny temat społeczny, jakim jest ochrona zagrożonych gatunków. 
 
Realizowane przedsięwzięcie wzmacnia i wzbogaca społeczność lokalną w działaniach na rzecz ekosystemu. Grupa inicjatywna będzie przykładem dla innych mieszkańców miasta i zachęci ich do realizacji podobnych przedsięwzięć. 
 
Wolontariuszom zaangażowanym w projekt daje on możliwość rozwijania kontaktów międzyludzkich, a także zdobycia nowych umiejętności i wiedzy, które będą dla młodych ludzi pomocne w przyszłym życiu zawodowym.
 
Fot. 1 Plakat promujący projekt
 
 
Fot. 2 Plakat przy wejściu do Wadowickiej Biblioteki Publicznej
 
 
 
 
Fot 3,4  Młodzież rozwiesza plakaty na terenie Wadowic
 
 
Tekst i zdjęcia – Dorota Paździora
 
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP