Ferie pełne atrakcji w 6-5 krakowskim Hufcu Pracy


W dniach 4-15 stycznia, w 6-5 Hufcu Pracy w Krakowie zrealizowano zajęcia dla uczestników, w ramach wojewódzkiego programu edukacyjno-profilaktycznego „Zima z OHP 2021”, pod nazwą „Ferie z głową”.

Tegoroczne ferie zimowe w jednostce, pomimo wielu ograniczeń, przepełnione były atrakcjami. Młodzież spotykała się w małych grupach i przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, brała udział w różnorodnych zajęciach. 
 
Uczestnicy korzystali z mini siłowni, podnosząc swoją sprawność fizyczną. Odbyły się również rozgrywki w piłkarzyki, tenisa stołowego i cieszącego się dużą popularnością darta. Dla chętnych zorganizowano warsztaty plastyczne, w ramach których młodzi ludzie przygotowali kartki okolicznościowe dla babć i dziadków, z okazji ich styczniowego święta. Każdy miał możliwość zmierzenia się z przeciwnikiem w grach planszowych. 
 
Młodzież nie mogąca spędzać ferii w hufcu, miała możliwość łączenia się z wychowawcami on-line, by uczestniczyć w ofercie programowej jednostki. 
 
Zajęcia  zachęcały do zdrowego stylu życia i alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Wszystkie konkursy i konkurencje były punktowane, a za zebrane punkty młodzi ludzie otrzymali symboliczne podarunki i dyplomy. 
 
 
 
 
 
 
Fot 1,2,3 Uczestnicy podczas zajęć
 
 
Tekst – Joanna Cienkosz
Zdjęcia – Agnieszka Jędrzejek
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP