POŻEGNANIE TEGOROCZNYCH ABSOLWENTÓW OŚWIĘCIMSKIEGO HUFCA


 

W dniu 29 czerwca w oświęcimskim Hufcu Pracy z uwagi na sytuację epidemiologiczną odbyły się kameralne, podzielone na grupy,  pożegnania tegorocznych absolwentów jednostki.
 
Pożegnalne spotkania połączone zostały z podsumowaniem Hufcowego Konkursu Absolwent Roku 2019/2020. Konkurencja była bardzo duża. O tegoroczny tytuł Absolwenta Roku zmagało się 40 uczestników, kształcących się w ośmiu różnych zawodach. Zwyciężczyni pokonała koleżanki i kolegów miedzy innymi wzorową aktywnością w różnego rodzaju przedsięwzięciach organizowanych przez jednostkę. Kryterium oceny podlegała trzyletnia aktywność uczestnika, jego zaangażowanie, frekwencja zarówno w szkole jak i na zajęciach praktycznych, wyniki w nauce oraz działalność prospołeczna. Tytuł Absolwenta Roku 2019/2020 oświęcimskiego Hufca otrzymała Patrycja Przystał, kształcąca się w zawodzie cukiernik. Uczestnicy otrzymali dyplomy i podziękowania za współpracę, a zwyciężczyni gratulacje oraz upominek rzeczowy ufundowany przez Małopolską Wojewódzka Komendę OHP w Krakowie.
 
Fot. Anna Turbańska – Komendant 6-17 HP oraz Katarzyna Filip – tegoroczna absolwentka jednostki z pamiątkowym listem gratulacyjnym
 
Tekst i zdjęcie - Ewelina Bartuś
 
 
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP