ODWIEDZINY ABSOLWENTA W PROSZOWICKIM HUFCU


23 czerwca 6-6 Hufiec Pracy w Proszowicach odwiedził były uczestnik jednostki - Adrian Wawro, który kształcenie w OHP zakończył w 2016 roku.

Podczas spotkania Adrian z ogromnym wzruszeniem wspominał nie tylko trzy letnią naukę w hufcu, ale także mnóstwo konkursów i wycieczek oraz związane z nimi przygodami. 
W trakcie pobytu w proszowickiej jednostce był bardzo aktywnym uczestnikiem, często będącym motorem napędzającym pozostałych uczestników do działania na rzecz hufca. 
Na spotkaniu nie obyło się bez zabawnych opowieści i wspomnień. Adrian brał udział w wielu przedsięwzięciach organizowanych przez OHP zarówno na szczeblu lokalnym jak i wojewódzkim. Były uczestnik opowiadał o swoim dotychczasowym życiu i sprawach zawodowych. Po zakończeniu nauki w szkole zawodowej, kontynuował naukę w liceum dla dorosłych i stale ponosił swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W obecnej chwili Adrian myśli o założeniu własnej firmy. Na zakończenie spotkania Adrian oświadczył, że uczestnictwo w OHP było dla niego ważnym etapem w życiu i żałuje, że ten czas tak szybko się zakończył. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze wspomnień jak i planów na przyszłość. 
 
Fot. Spotkanie z absolwentem
 
Tekst – Anna Nowicka
Zdjęcie – Maciej Przeniosło
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP