NAGRODA DLA PROSZOWICKIEJ LAUREATKI XX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PAPIESKIEGO


W dniu 18 czerwca z-ca Wojewódzkiego Komendanta MWK OHP Bożena Rążewska wraz z z-cą Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice Zbigniewem Nowakiem przybyli z wizytą do 6-6 Hufca Pracy w Proszowicach.

Celem wizyty było wręczenie nagrody laureatce XX Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego „Od narodzin do świętości – obraz z życia św. Jana Pawła II”. Uczestniczka Natalia Grzybek otrzymała wyróżnienie organizatorów konkursu za pracę fotograficzną „Panie to Ty na mnie spojrzałeś”. Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa nie odbyła się Gala Finałowa Konkursu Papieskiego, która corocznie organizowana była w Wadowicach – rodzinnym mieście Ojca Św. Osobiste gratulacje i wręczenie nagród było dodatkowym uhonorowaniem uczestniczki żegnającej się w tym roku z OHP po trzyletnim kształceniu w zawodzie fryzjera.

Fot. Pamiątkowe zdjęcie. Od lewej:  Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice Zbigniew Nowak, uczestniczka 6-6 HP Natalia Grzybek, Zastępca Wojewódzkiego Komendanta MWK OHP Bożena Rążewska

Tekst i zdjęcie – Anna Nowicka
 

Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP