PODZIĘKOWANIA OD ZWIĄZKU ŻOŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO


W dniu 6 marca odbyło się uroczyste spotkanie członków Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Oświęcimiu. Wśród zaproszonych gości znalazła się również kadra 56-17 Hufca Pracy w Oświęcimiu.

Podczas uroczystości zorganizowanych w jednej z lokalnych restauracji Anna Turbańska Komendant 6 – 17 Hufca Pracy w Oświęcimiu została odznaczona Chustą Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Dekoracji dokonał Marcin Niedziela Starosta Oświęcimski w asyście Pawła Kobielusza Wicestarosty Oświęcimskiego oraz Kazimierza Lewandowskiego Prezesa Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Oświęcimiu. Wyróżnienie to jest wyrazem wdzięczności za całokształt pracy jaką kadra Hufca oraz uczestnicy wkładają we współpracę ze Związkiem. Pracownicy jednostki oraz młodzież prowadzą działania woluntarystyczne oraz na bieżąco angażują się w działania na rzecz jego członków. Udział w uroczystościach było jednocześnie okazją do omówienia planu dalszej współpracy. 
 
Fot. Anna Turbańska z Edwarem Marchelewiczem Prezesem ZKRP i BWP w Oświęcimiu oraz Kazimierzem Lewandowskim Prezesem Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Oświęcimiu
 
Tekst – Anna Turbańska
Zdjęcie – Ewelina Bartuś
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP