Aktualności

TRZEBIŃSCY LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU O TYTUŁ ABSOLWENTA ROKU OHP - 2019 W WARSZAWIE


W dniu 3 października uczestnicy 6-4 Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Trzebini, laureaci Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Absolwenta Roku OHP – 2019, Julia Sośniecka i Tomasz Kulczyk odebrali nagrody w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W siedzibie Ministerstwa Stanisław Szwed – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wraz z Komendantem Głównym OHP Bogdanem Ścibutem wręczyli tegorocznym laureatom konkursu nagrody. Małopolską Wojewódzką Komendę reprezentowało dwoje uczestników z 6-4 Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Trzebini. Uczestnik Tomasz Kulczyk – absolwent gimnazjum zajął II miejsce, a Julia Sośniecka – absolwentka szkoły podstawowej zajęła III miejsce na szczeblu centralnym konkursu. Nagrodzeni uczestnicy osiągnęli nie tylko bardzo dobre wyniki w nauce, ale także wykazali się szczególną aktywnością w życiu Ośrodka. Rozwijali swoje pasje zawodowe, byli również pomysłodawcami i realizatorami różnorodnych inicjatyw realizowanych przez Młodzieżową Radę Ośrodka. Uczestniczyli w konkursach zdobywając nagrody i wyróżnienia. W wolnym czasie jako wolontariusze działali w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Płazie, gdzie zaskarbili sobie sympatię seniorów. 
W tej uroczystej chwili towarzyszyli im: Zastępca Wojewódzkiego Komendanta Bożena Rążewska i Kierownik 6-4 Ośrodka Szkolenia i Wychowania Bogusława Fedorowska. Gratulujemy laureatom i życzymy sukcesów na kolejnym etapie kształcenia.
 
Fot.1 Komendant Główny OHP Bogdan Ścibut z laureatami konkursu.
Fot.2 Wręczenie nagrody. Od lewej Stanisław Szwed Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Tomasz Kulczyk.
Fot.3 Wręczenie nagrody. Od lewej Bogdan Ścibut Komendant Główny OHP, Tomasz Kulczyk
Fot.4 Wręczenie nagrody. Od lewej Stanisław Szwed Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Julia Sośniecka.
Fot.5 Wręczenie nagrody. Od lewej Bogdan Ścibut Komendant Główny OHP, Julia Sośniecka
Fot.6 Od lewej; Julia Sośniecka, Tomasz Kulczyk, Bogusława Fedorowska Kierownik 6-4 OSiW w Trzebini, Stanisław Szwed Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Bożena Rążewska Zastępca Komendanta Małopolskiej WK, Bogdan Ścibut Komendant Główny OHP.
Tekst – Olga Kostrzewińska
Zdjęcia – Bogusława Fedorowska, Tomasz Kulczyk
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP