WAKACJE NA STRZELNICY LOK


 

3 sierpnia uczestnicy 6-11 Hufca Pracy w Wadowicach z grupy wychowawczej w Makowie Podhalańskim wzięli udział w Zawodach Strzeleckich „Wakacje na strzelnicy” o Puchary i Medale Starosty Suskiego.
 
Młodzież oraz kadra jednostki brała udział w otwartych zawodach strzeleckich na strzelnicy kulowej Ligi Obrony Kraju w Suchej Beskidzkiej. Wszyscy uczestnicy zawodów oddali 5 strzałów próbnych i 10 strzałów ocenianych z pozycji leżącej z karabinka TOZ-14 do tarczy oddalonej 25 metrów. Do zawodów przystąpiło 44 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach; Młodzicy Open, Junior młodszy i Junior Open oraz Senior Open. Najlepiej z uczestników hufca wypadł Mateusz Sałapatek zajmując VI miejsce w kategorii Junior młodszy i Junior Open. W karegori Senior Open pierwsze miejsce zajął wychowawca Janusz Bartoszek, który otrzymał dyplom i złoty puchar z rąk Starosty Suskiego Pana Józefa Bałosa. Udział w zawodach przyniósł kolejne doświadczenia oraz dał wszystkim dużo radości i satysfakcji.
 
Fot.1 Wychowawca oraz jeden z uczestników na stanowiskach strzeleckich
Fot.2 Pamiątkowe zdjęcie od lewej wychowawca Janusz Bartoszek, w środku Starosta Suski Józef Bałos, po prawej stronie uczestnik Mateusz Sałapatek.
 
Tekst i zdjęcia – Janusz Bartoszek
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP