UCZESTNICY 6-24 HUFCA PRACY NA ŚWIĘCIE POWIATU


 

Dnia 16 czerwca uczestnicy 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej włączyli się w obchody święta związanego z dwudziestą rocznicą powstania powiatu dąbrowskiego. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu pn. „Pozostać w pamięci – koncert z okazji 20–lecia samorządu Powiatu Dąbrowskiego” realizowanego przy wsparciu województwa małopolskiego.
 
Uroczystości odbyły się w zespole dworsko-parkowym w Brniu, gdzie młodzież czynnie włączyła się w pomoc przy rozkładaniu namiotów, przygotowaniu sceny, ustawianiu stoisk promujących powiat. Uczestnicy jako porządkowi, zadbali także o bezpieczeństwo przybywających gości. Podczas uroczystości na scenie wystąpiła również utalentowana uczestniczka dąbrowskiego hufca – Agnieszka Leżoń, laureatka tegorocznego konkursu  piosenki anglojęzycznej. Kilkunastominutowy recital młodej wokalistki uświetnił obchody i spotkał się z ogromnym entuzjazmem publiczności. 
Młodzież dąbrowskiej jednostki włączając się w organizację tej imprezy miała okazję do aktywnej działalności na rzecz społeczności lokalnej, a także budowania pozytywnego wizerunku hufca w powiecie. 
 
Fot. 1 Uczestniczka podczas występu 
 
Tekst – Katarzyna Łukasik  
Zdjęcia – Grażyna Kochanek 
 
 
 
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP