PROJEKTUJEMY ULOTKI I PLAKATY NA RZECZ BEZDOMYCH ZWIERZĄT


 
W dniu 10 kwietnia w 6-10 HP w Myślenicach młodzież Hufca biorąca udział w realizacji projektu pt. „Odrzuceni – Pomóżmy bezdomnym zwierzętom” w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności przystąpiła do projektowania ulotek i plakatu.
 
Młodzi zaangażowani w realizację projektu po zapoznaniu się z potrzebami Przytuliska dla Zwierząt w Harbutowicach, zaaranżowali warsztaty mające na celu opracowanie ulotek i plakatu promujących pomoc dla bezdomnych zwierzaków. Jest to jeden z ważnych etapów projektu, który pomoże im w rozpropagowaniu informacji na temat problemu porzucanych zwierza w naszym powiecie. Ulotki i plakaty zostaną wydrukowane w profesjonalnej drukarni i będą wykorzystane podczas happeningu na myślenickim rynku. Poprzez udział w projekcie uczestnicy myślenickiego Hufca Pracy pragną poprawić los bezdomnych mieszkańców przytuliska, zachęcą lokalną społeczność do podejmowania skutecznych działań na rzecz porzuconych zwierząt i przyczynią się do obrony zwierząt przed krzywdzeniem. W kolejnych etapach projektu planowane są m.in. także warsztaty  samodzielnego wykonywania przez młodzież profesjonalnych bud dla psów i legowisk dla kotów, które zostaną przekazane Przytulisku w Harbutowicach.
 
Fot.1. Uczestnicy myślenickiego Hufca podczas wykonywania projektu ulotek i plakatów
Fot.2 Projekt ulotki opracowanej przez młodzież do realizacji projektu solidarnościowego „Odrzuceni – Pomóżmy bezdomnym zwierzętom”
 
Tekst – Bożena Batko
Zdjęcia – Katarzyna Musielak
 
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP