MAŁOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH
HUFCÓW PRACY

Al. Słowackiego 44
30-018 Kraków
tel./fax. 12 633 07 06
e-mail:
malopolska@ohp.pl

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska

     
     

 

Aktualności

Regionalne Zawody Lekkoatletyczne OHP w Tarnowie

W dniu 2 czerwca na stadionie KS „TARNOVIA „ odbyły się Regionalne Zawody Lekkoatletyczne młodzieży OHP z regionu tarnowskiego , których organizatorem był Hufiec Pracy 6 – 23.

W zawodach wzięła udział reprezentacja uczestników Hufca Pracy 6-25 w Bochni i Centrum Kształcenia i Wychowania Tarnowie. Dzięki życzliwości Klubu Sportowego „TARNOVIA, który udostępnił swoje obiekty sportowe młodzież uczestnicząca w zawodach miała możliwość wykazać się swoją sprawnością fizyczną w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Przeprowadzono następujące konkurencje:  bieg na 80 m i 200 m, bieg w workach,  pchnięcie kulą, slalom z piłką lekarską oraz przeciąganie liny. W biegach  na 80m i 200m zwyciężył Grzegorz Krystyński z CKiW
w Tarnowie.

Zacięta walka na wirażu w biegu na 200m.


W konkurencji – pchnięcie kulą  I miejsce zajął Bartłomiej Gajoch z  HP 6-23 Tarnów a w konkurencjach zespołowych  w biegu w workach oraz w przeciąganiu liny najlepszą okazała się drużyna z CKiW, natomiast w slalomie z piłką lekarską zwyciężyła młodzież z HP 6-23.

Zwycięskie pchnięcie kulą.

W przeciąganiu liny lekko nie było.


W ogólnej  punktacji  I miejsce zajęła drużyna z CKiW, II m – HP 6-23  a III miejsce HP 6- 25 Bochnia. W imieniu Komendanta  MWK OHP insp. Biura MWK  Wiesław Szczerbiński wręczył puchary, a pozostali uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy. W czasie przerwy  młodzież została poczęstowana ciepłym posiłkiem , słodyczami oraz napojami chłodzącymi. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i fair – play. Impreza ta obfitowała w wiele pozytywnych i zabawnych sytuacji dostarczając uczestnikom i wychowawcom niezapomnianych wrażeń.


 

Autor: Tadeusz Giza, zdjęć : Zych Dariusz
Ilość odsłon:
© 2018 MWK OHP